1-2-svatba - Nejoblíbenější destinace na svatební cestu - Thajsko

Thajsko

thajsko2Thajsko je velmi populární destinací cestovatelů z celého světa, kteří sem jezdí odpočívat na dokonalé pláže, obdivovat místní přírodní krajinu, poznávat cizokrajné kultury a památky a tak není divu, že Thajsko je i velmi oblíbenou zemí na svatební cestu! Pokud by se vám přeci jen omrzely dlouhé krásné thajské pláže, koupání a potápění v Andamském moři, můžete vyrazit za kulturními či přírodními památkami, které Thajsko nabízí. Co stojí rozhodně za vidění? Nenechte si ujít návštěvu Bangkoku a jeho chrámů Wat Arun, Golden Mount a Wat Pho či Královského paláce. Když už jste v Bangkoku, nespěchejte odsud příliš brzy a vychutnejte se typické bangkokské rušné noční ulice, bary, restaurace, kluby a diskotéky. K dalším pokladům Thajska patří kouzelný ostrov, Koh Samui, plný kokosových palem, pohádkových pláží a obrostlých, zelených skalních masivů. V Thajsku můžete navštívit krokodýlí a motýlí farmy, a pokud toužíte po adrenalinu, zkuste výlet na sloním hřebu či sjíždění divokých řek! Thajsko je zároveň Mekkou všech fandů wellness dovolené a masáží, které jsou k dostání takřka na každém rohu a za zlomek ceny, kterou platíme v Evropě!

Výhody

Líbánky v Thajsku představují pestrou koláž nejrůznějších aktivit, které se zde dají podnikat, takže se zde nemůžete a ani nebudete nudit! Thajsko je země bohaté historie, pyšnící se fantastickou přírodou, světoznámou kuchyní a v neposlední řadě jedněmi z nejnádhernějších pláží na světě.

Zasteskne-li se vám na klidné, romantické svatební cestě v Thajsku po ruchu velkoměsta, nemusíte čekat na návrat domů. V Thajsku si vedle tichých, poloprázdných pláží, můžete užívat pulzujícího velkoměsta Bangkoku, diskoték a nočních klubů.

Na dovolené v Thajsku vás jistě příjemně překvapí a potěší ceny v restauracích, obchodech i ceny služeb jsou zde o mnoho nižší, než v Čechách. Z tohoto hlediska je Thajsko hotovým nákupním rájem!koh-samui

Nevýhody

Chystáte-li se na svatební cestu Thajska, pak si ji naplánujte v měsících od ledna do dubna, kdy je v zemi období sucha, a neřádí monzunové deště, jež do Thajska téměř ročně přinášejí záplavy.

Při návštěvě Bangkoku si dávejte dobrý pozor na své věci, kriminalita je v tomto městě vyšší až o 400% než ve zbytku Thajska!

Před cestou si také nezapomeňte nechat předepsat antimalarika. Thajsko je oblastí s výskytem malárie, zejména hodláte-li pobývat v přírodě a cestovat zemí. Doporučuje se také očkování před žloutenkou A a B.