1-2-svatba - Svatební přání - Vtipná svatební přání

Vtipná svatební přání

Vše, co je veselé a legrační, je vám vlastní a to samé můžete říct i páru, kterému chcete popřát ke svatbě? Pak neváhejte a popřejte novomanželům s humorem…koneckonců, na svatbě má být přeci veselo. Vtipným svatebním přáním novomanžele můžete potěšit i pobavit, ovšem u vtipných svatebních blahopřání si hlídejte určitou mez. Jak bylo již řečeno v úvodu, ne každý srandista si uchová smysl pro humor i na vlastní svatbě. Odpusťte si tedy raději fórky o doživotních trestech, konci radovánek či rozvodu- nemuseli byste se s dobrou potázat.

1. Nic nedělá z ženy dobrou manželku tak, jako dobrý manžel.

2. Manželství vám přinese i mnohé bolesti…ale celibát žádné potěšení. Gratulujeme k životnímu kroku!

3. Myslíte si, že jdete do ráje? Tak si to myslete! Hodně štěstí!

4. Láska není jediný důvod, proč se dva lidé berou… Berou se třeba i z pomsty, když byli pozváni na patnáct svateb za rok.

5. Je neuvěřitelné, co jsou dva lidé schopni udělat pro pár nových skleniček. Hodně štěstí v manželství!

6. Přejeme vám, aby vaše manželství bylo plné lásky, něhy a porozumění! P.S. Nezapomeňte si  před spaním dát vždy pusu!

7. Tak jste se po letech konečně rozhoupali! Gratulujeme a přejeme vám hodně štěstí na společné cestě životem!

¨8. Manželství: jediná válka, ve které spíte s nepřítelem v jedné posteli. Gratulujeme k odvážnému životnímu kroku a přejeme hodně štěstí na společné cestě životem!

9. K vaší svatbě vám přeji jen a jen to nejlepší, lásku, štěstí, porozumění a také hodně svatebních dárků! Třeba si tak aspoň nevšimnete, že žádný není ode mě….

10. Statistiky ukazují, že 50% manželství končí rozvodem a dalších 50% smrtí. Přeji vám, abyste byli ti šťastnější! Vše nejlepší na společné cestě životem!

11. Ve jménu vašeho šťastného manželství přejeme ženichovi, aby nikdy nezapomněl kouzelná slůvka, “ano, miláčku“. Všechno nejlepší na společné cestě životem vám přejí…

12. Láska je slepá, ale manželství jí vrací zrak. Přejeme vám, abyste byli již navždy tak zamilovaní a šťastní, jako jste dnes!

13. Srdečně vám gratulujeme k úřednímu zlegalizování vaší mnohaleté činnosti!

14. Když 2 se stanou 1: jedena koupelka, jeden ovladač, jedna postel.  Blahopřejeme vám životnímu kroku a přejeme vám hodně štěstí!

15. Manželství není pro slabochy! Gratulujeme k odvážnému životnímu kroku a přejeme vám, ať vás štěstí provází po celý život!

16. Víš, co mají společného noční pařby, víkendové párty a zevlování s přáteli? Nic z toho se tě od této chvíle netýká! Gratuluju a přeju hodně lásky a štěstí v manželství!

17. Prozradím vám tajemství šťastného manželství. Spočívá v tom…., že je to tajemství pro všechny! Hodně štěstí v manželství vám přejí …

Pokud jste zde nenašli, co jste hledali, zkuste se podívat do kategorií Krásná svatební přání či Svatební citáty.