1-2-svatba - Svatební přání - Krásná svatební přání

Krásná svatební přání

pranicko-ke-svatbeChystáte se na svatbu sourozence, přátel, příbuzných či známých hledáte pomoc při vymýšlení co nejkrásnějšího svatebního přání? Pak vězte, že zde jste na tom správném místě! V kategorii krásných svatebních blahopřání naleznete několik tipů na tradiční přání ke svatbě, pro každého, zejména pak pro kolegy ze zaměstnání, nadřízené či známé, kterým se nehodí/nechcete gratulovat netradičně, originálně nebo legračně.

Aby vaše svatební přání bylo dokonalé, nezapomeňte jej doplnit vaším vlastním, krátkým osobním přáním novomanželům. A co popřát novomanželům ke svatbě? Ideálně to, co myslíte, že jim schází, nebo to, čeho není nikdy dost, tedy: rodinné štěstí, kupu dětí, hodně manželské lásky, pevné zdraví a sto šťastných let…

Zde je několik tipů na klasické texty na přání k svatbě, mezi kterými si jistě vyberete ten pravý pro vás!

1. Gratulujeme vám ke korunovaci vašeho společného snu!

2. Ať vás radost vašich spojených srdcí provází každým dnem vaší společné cesty životem!

3. Nechť radost, láska, rodinná pohoda a štěstí, jsou vašimi společníky na vaší cestě životem!!

4. Nechť je pro vás každý den vašeho manželského života čirým pramenem radosti, štěstí a lásky!

5. Přijměte naše nejsrdečnější gratulace šťastnému ženichovi a krásné nevěstě!

6. Z celého srdce vám přejeme, aby váš život byl bohatý, především na vzájemnou lásku a štěstí! Jste krásný pár!

7. Aby vás láska, štěstí a rodinná pohoda provázela každým dnem vašeho manželského života, to vám co nejupřímněji přejí…

8. K vaší svatbě, jen jedno vám popřát chci: ať vaše manželství provází všechno štěstí, které si zasloužíte!

9. Ať vás radost a štěstí dnešního dne provází a k sobě váže po celý život! Gratulujeme ke svatbě!

10. Nechť manželská láska a rodinné štěstí provázejí vás až do smrti! Gratulujeme vám k vašemu velkému, životnímu kroku!

11. Dnes jste udělali první krok na dlouhé a ne vždy veselé cestě manželským životem. Kráčejte po této cestě vždy společně a buďte si vzájemně vždy oporou, až se objeví těžkosti a nesnáze. Nechť vám Pán žehná ve veškerém vašem počínání

12. Nechť se vaše láska a víra, které vás spojily před oltářem, stanou vaším věčným poutem! Gratulujeme vám!

13. V tento velký den, přejeme vám jen to, aby slunce vždycky hřálo vaše srdce a Bůh osvětloval vaší společnou cestu životem!

14. Manželství není cíl. Manželství je teprve výchozím bodem k dalším horizontům štěstí a jeho vzájemného sdílení. Gratulujeme vám!

15. Motýlům pel, květinám vůni a vám dvěma věčnou lásku!

16. Věrni v lásce žijte spolu šťastně!

17. Vinšů šťastné a radostné společné cesty životem nemůže být nikdy dost: cesta vás čeká dlouhá, ale nebojte se, chyťte se za ruce a kráčejte po ní už navždy spolu!

18. Tajemství dokonalého štěstí netkví v tom, co dáváte nebo dostáváte, nýbrž v tom, co vzájemně sdílíte.

19. Společně bok po boku kráčet cestou života se může zdát obtížné, ale pevná, ryzí láska vám vždy napoví, kudy jít. Gratulujeme vám k životnímu kroku a přejeme hodně sil a štěstí v manželském životě.

20. Dnes svatební zvony, zítra dětský smích… Hodně štěstí v manželství vám přejí…

21. Hluboce milovat druhého, dává člověku sílu. Být hluboce milován dodává člověku odvahu. A tak vám srdečně přejeme, aby vaše manželství stálo pevně na těchto dvou základech a vždy bylo klidným, bezpečným přístavem vaší hluboké lásky.

22. K vaší svatbě přejeme vám hodně štěstí do společného života plného splněných snů.

23. Najít pravou lásku a sdílet s ní manželský život je pravé požehnání. Ať společná leta manželství prožijete ve zdraví, štěstí a smíchu!

24. Nechť vaše manželské štěstí nikdy nepozná západ slunce!

25. Do manželství chceme vám popřát jen toto: milujte se navzájem a budete šťastni! Je to tak jednoduché a tak složité zároveň. Gratulujeme!

26. Těžké časy mohou přijít a zastínit jas vašich nádherných společných chvil, ale vždy mějte na paměti, že láska je úžasné zářící hvězda, která ustojí útok temných mraků trápení. Živte svou lásku, štěstí a naději každý den vašeho manželství. Gratulujeme!

Pokud jste zde nenašli to pravé svatební přání podle vašich představ, zkuste se podívat do kategorie Originální svatební přání nebo Svatební citáty.