1-2-svatba - Nejoblíbenější destinace na svatební cestu - Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy

kanaryKanárské ostrovy se zejména v zimních měsících stávají stále častějším cílem tepla a oceánu chtivých turistů. Máte chuť ulít se před zimou do teplejších krajů, ale zároveň nejste přítelem 30 stupňových pařáků? A co takhle surf, neláká vás? Pokud ano, pak pro vás bude svatební cesta na Kanárské ostrovy tím pravým! Poměrně větrné Kanárské ostrovy přejí windsurfingu, ale užívat si zde můžete i ostatních sportů jako cyklistiky, turistiky, potápění a dalších. Kanárské ostrovy to je bohatý noční život, diskotéky, karnevaly, kluby a bary, které lákají ročně miliony turistů.

Kam vyrazit na Kanáry na svatební cestu? K nejoblíbenějším, nejkrásnějším místům patří ostrov Tenerife a Lanzarote. Tyto ostrovy jsou spíše klidné a plné fascinujících přírodních úkazů- např. pláže s černým pískem, hory, sopky, bujné lesy. Ostrovy Gran Canaria a Fuerteventura ocení pak spíše novomanželé, hledající ruch a vír nejrůznějších večírků. Pro všechny kanárské ostrovy však platí krásné pláže, průzračná voda v Atlantském oceánu a úžasná příroda.

Výhody

Svatební cesta na Kanárské ostrovy je cenově dostupnou variantou pro všechny, jež touží ujet před zimou do teplých krajů.

Mnoho turistů bývá příjemně překvapeno vysokým standardem ubytování, vyžití i stravy na Kanárských ostrovech oproti nedalekému Egyptu či Tunisu, s nimiž mají zpočátku tendenci Kanáry srovnávat.

Díky živému turistickému ruchu se na Kanárech domluvíte v hotelu anglicky bez problémů a venku, za branami hotelu, většinou o základních věcech také.

Kanárské ostrovy jsou dokonalým spojením aktivní dovolené, plážového povalování a nočního života. Kanáry vám dají zkrátka mnoho důvodů, proč si je zamilovat, ať už kvůli plážím a vodě, nádherné, členité přírodě či prázdninovému ruchu! Díky vysokým vlnám jsou Kanárské ostrovy vyhledávanou surfařskou oblastí.IMG_9463

Nevýhody

Živý turistický ruch s sebou nese nevýhodu vyšších cen za služby, zejména tedy v restauracích, barech či kavárnách.

Vydáte-li se na Kanárské ostrovy, musíte počítat s tím, že oceánské podnebí je od kontinentálního, na které jsme zvyklí, poněkud jiné. Počítejte tedy s tím, že na Kanárských ostrovech bude více větrno, než jste zvyklí z domova či jiných dovolených.