1-2-svatba - Svatební cesta - Co je pro vás při výběru svatební cesty rozhodující, aneb svatební cesta na míru…

Co je pro vás při výběru svatební cesty rozhodující, aneb svatební cesta na míru…

Zde jsme pro vás připravili „líbánkový vyhledávač“, který vám pomůže s výběrem té pravé destinace pro vaši svatební cestu snů.

Jak to funguje? Z níže uvedených jedenácti parametrů si vyberte ty, které jsou pro vás a vaše líbánky nejdůležitější, např. příroda, pláž a cenová dostupnost. Míru důležitosti jednotlivých parametrů vyjádřete počtem hvězdiček, a to od 0 do 10, kdy deset znamená naprosto nejdůležitější a 0 nepodstatné. Tedy zatímco pod číslem 10 naleznete destinace 100% splňující váš požadavek, pod číslem 0 ty, jež vašemu požadavku neodpovídají.

Počet hvězdiček v kategorii cenová dostupnost vypovídá o ceně, za níž lze zájezd pro jednu osobu na jeden týden letecky do dané destinace pořídit. Číslem 10 jsou označeny cenově nejdostupnější destinace do 10 tisíc Kč, číslem 1 ty, jež přesahují 60 tisíc. Více o hodnocení destinace z hlediska ceny naleznete v bodě cenová dostupnost.

 • Cyklistika- Odmítáte slézt z kola i na líbánkách? Nemusíte, existuje spousta míst, pro cyklistiku jako stvořených, ať už u moře, v horách či ve vnitrozemí, v exotických dálkách i u sousedů, stačí si jen vybrat.
 • Turistika- Rádi zdoláváte hory a kopce, putujete krajinou a chcete zůstat aktivní i na vaší vysněné svatební cestě? Vyberte si ze seznamu nejoblíbenějších destinací na svatební cestu to pravé místo pro vás, vašeho koníčka a kapsu.
 • Potápění- Propadli jste potápění? Bez šnorchlu a ploutví si nedovedete představit líbánky snů? Zde najdete nejoblíbenější líbánkové destinace pro vášnivé potápěče, v Evropě i ve světě, za luxusní i ekonomické ceny.
 • Lyžování- Milovníci lyžování se svého koníčku nemusejí vzdávat ani na svatební cestě a dokonce ani v létě! Lyžařské líbánky na horách i v exotických dálkách ocení všichni příznivci aktivní dovolené, s větším i menším rozpočtem.
 • Poznávací zájezdy/ památky- Je-li pro vás dokonalá svatební cesta synonymem k poznávání různých zemí, zvyků, měst a především památek, pak z našeho seznamu památkově nejbohatších zemí a měst si jistě vyberete to pravé místo pro vaše perfektní líbánky!
 • Pláž- Vidíte své líbánky jako krásné nicnedělání a plážové povalování? Pak by pláž, na které hodláte strávit nejromantičtější dovolenou života, měla stát za to! Zde nejdete seznam evropských i světových nejkrásnějších pláží!
 • Příroda- Je pro vás rozhodujícím parametrem výběru místa na svatební cestu krása okolní přírody? Pomůžeme vám nejít to pravé místo na vaši romantickou dovolenou v přírodě.
 • Safari/ fauna- Toužíte zažít něco jedinečného? Spojte svou svatební cestu s dobrodružným výletem na safari! Nadšeni nebudete jen ze zvířátek, ale i z nedotknuté přírody kolem!
 • Welness/ lázně- Mají být vaše líbánky především odpočinkové, relaxační, zdraví prospěšné a dobíjející? Vyrazte na svatební cestu do wellness hotelu, lázeňského města nebo přímo do míst, kde prameny zdraví vyvěrají ze země!
 • Cenová dostupnost- Cena svatební cesty je nepochybně pro většinu novomanželů podstatným parametrem výběru světadílu, země i lokality líbánek. Cena, za níž lze pořídit 6-10 dní svatební cesty pro jednu osobu, v hotelu, letecky (vyjma ČR) je vyjádřena počtem bodů a to následovně:

10 bodů – lze sehnat již v ceně do 10 000Kč

9 bodů- do 18 000 Kč

8 bodů- do 25 000 Kč

7 bodů- do 30 000 Kč

6 bodů- do 35 000 Kč

5 bodů- do 40 000 Kč

4 body- do 45 000 Kč

3 body- do 50 000 Kč

2 body- do 60 000 Kč

1 bod- nad 60 000 Kč

Uvedené cenové relace jsou pouze orientační. Stejně, jako vrchní hranice ceny může růst v závislosti na počtu hvězdiček hotelu, stravě atd., tak i spodní hranice ceny může být nižší, máte-li vlastní dopravu, ubytování bez stravy, nebydlíte-li v hotelu atp.

 • Zábava/ noční život- Novomanželé prahnoucí po rušné destinaci, plné barů, plážových diskoték, kasín, karaoke barů a bujarého nočního života naleznou v seznamu nejoblíbenějších/nejnavštěvovanějších líbánkových destinací ostrovy zábavy, kde není místo pro nudu a klid.